Articolul ăsta pledează pentru prelungirea primăverii. După o iarnă lungă şi grea am trecut direct la temperaturi de 30 de grade. Dar eu vreau grade mai putine, soare plăcut, nu care să ne omoare cu căldura, vreau pomi de-abia înmuguriţi, iarbă şi flori proaspete. Vreau o primăvară luuungă! Aşa ar fi corect :).
Şi ca să vă daţi seama cât de repede se derulează anotimpurile, pozele acestea sunt salvate într-un album numit "Winter" :)).
Abonați-vă la:
Postări (Atom)


