Mai ţineţi minte cum mă văitam cu câteva articole în urmă că simt c-am îmbătrânit şi sunt trecută gata? Se pare că grijile mele erau complet nefondate şi mă pot considera, în continuare, o jună primă. De ce? Păi, pentru că în urmă cu vreo câteva săptămâni am intrat gratuit la un eveniment la care intrarea era liberă pentru copii. Nimănui nu i-a trecut prin cap că eu nu mă mai încadrez de mult timp în acea categorie :)). Daar, nu mă plâng, din contră, îmi doresc să mi se întâmple astfel de lucruri cât mai des.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
