Salutare!
Apelez la minţile voastre deschise, luminate şi geniale. După cum ştiţi, în perioada asta au loc balurile bobocilor. Ei, aş vrea să-mi recomandaţi nişte metode ingenioase de promovare a participanţilor, campanii strălucite de strângere a voturilor on-line, etc.. Am apelat deja la Facebook, dar metoda asta nu prea a dat rezultate. Aşa că, vreu idei simple, dar de efect. Vă mulţumeeeesc!!!
vineri, 16 noiembrie 2012
miercuri, 7 noiembrie 2012
Păţăşti...
miercuri, 7 noiembrie 2012
Cam acum vreo săptămână m-am retras dintr-un proiect (ca să fiu fancy-n exprimare) care se desfăşura, în mare parte, afară din motive de condiţii meteo neprielnice, adică vânt, ploaie, burniţă, temperaturi de 2 - 3 grade. Bun, la fix o zi după ce m-am retras, vremea a devenit şi e, de atunci, în permanenţă frumoasă: soare, cer senin, 20 de grade.
Universul, întotdeauna atââât de drăguţ!
Universul, întotdeauna atââât de drăguţ!
joi, 10 martie 2011
Sezonul reducerilor
joi, 10 martie 2011
Zic să vă orientaţi mai mult spre un plus de obraz data viitoare când mai faceţi supercampanii din astea, de nerefuzat. Despre ce vorbesc? Despre oferta secolului! 53 de lei în loc de 40 :)). Mă gândesc serios să profit de ea, având în vedere că economisesc 13 lei. Pe criza asta...
Etichete:
campanie,
cosmetice,
oferta,
reduceri,
Yves Rocher
Abonați-vă la:
Postări (Atom)

